2. KONFERENCIA MOBBING A BOSSING V SLOVENSKOM ŠKOLSTVE pozvánka

…”Neustály psychický nátlak, neschopnosť alebo neochota komunikovať, neustále pridávanie nadbytočnej práce, ponižovanie pred kolegyňami ale aj pred rodičmi a deťmi… a najmä! rozprávanie sa so mnou ako s deckom…Toto všetko ma vedie k tomu, aby som sa cítila v práci nepríjemne.”

PROSÍM VÁS, AKO SA MÁM BRÁNIŤ???

Odpoveď na túto a podobné otázky budeme hľadať na 2. konferencii o mobbingu a bossingu na slovenských školách, ktorá sa uskutoční dňa 4.5.2015 v hoteli Doprastav v Bratislave. Predbežnú účasť na konferenciu potvrdili Občianske združenie Otvorené ministerstvo, Európske stredisko pre ľudské práva, Občianske združenie Práca a vzťahy, Slovenská komora učiteľov a obete bossingu a mobbingu v súdnom spore.

Pozrite si video, pripomína Vám to niečo? Zažívate podobné situácie na svojom pracovisku? Chcete nám o tom napísať?

Cieľom konferencie je opätovne rozprúdiť diskusiu o šikane na pracoviskách a to nielen v školstve, upozorniť na pretrvávajúce problémy pri riešení prípadov šikany a o nedostatočnom právnom krytí postihnutých osôb. Už druhýkrát v priebehu dvoch rokov sa budeme snažiť iniciovať našich zákonodarcov k sformulovaniu zákona proti šikane.

Odborová organizácia Nové školské odbory (NŠO) Vás pozýva na 2. Konferenciu „Bosiing a mobbing v slovenskom školstve,” ktorá sa uskutoční 4.mája 2015 od 10:00, v hoteli Garni, Košická 5, Bratislava.

Program 2. konferencia NŠO   Stiahnite si leták ku konferencii  Ako sa dostať k hotelu Garni (Doprastav)

Budete mať na konferencii vlastný príspevok? Stiahnite si šablónu na prezentáciu.

prípade záujmu nám potvrďte svoju účasť vyplnením prihlasovacieho formulára TU, alebo pod článkom:


Konferenciu o mobbingu a bossingu v slovenskom školstve sme zorganizovali 14.júna 2013, materiály z nej si môžete pozrieť na našich stránkach: ZÁVERY Z 1.KONFERENCIE  _  ZBORNÍK   VIDEÁ Z VYSTÚPENÍ HOSTÍ  _  BLOG O KONFERENCII A JEJ PRIEBEHU

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s