POCHOD BRATISLAVOU

Oslavný, či protestný? Naozaj som zvažoval ísť, či neísť. Z Levíc je dosť ďaleko, rokuje sa, nechce sa mi…. No napokon rozhodli skúsenosti. Veď koľko tu už bolo podobných programových vyhlásení vlád? Koľkorát sme s nádejou čítali slová:

  • Vzdelanosť občanov Slovenskej republiky, ktorú má zabezpečovať v prvom rade kvalitné školstvo, je základným a nevyhnutným predpokladom………..
  • Vláda SR konštatuje, že súčasný stav slovenského školstva, a to tak regionálneho, ako aj vysokého,považuje za veľkú výzvu. Zlepšenie tohto stavu…………
  • Vláda SR si uvedomuje, že uskutočňovanie zásadných vnútorných zmien v školstve si bude vyžadovať výrazné zvýšenie verejných investícií do tejto oblasti.
  • Preto je vláda SR rozhodnutá spojiť realizáciu zásadných vnútorných zmien s pravidelným a rovnomerným medziročným zvyšovaním verejných investícií do regionálneho školstva………….
  • a podobne a podobne……a podobne a ešte podobne…..

Žiadne konkrétne čísla, žiadne dátumy, žiadne záväzky. NIČ!! A práve to rozhodlo. Cítim, že som sa rozhodol správne. Vôbec neľutujem. Parádne počasie, príjemná atmosféra, skvelí ľudia, priatelia. A hlavne spoločná myšlienka – Samo sa to nezmení, zmeníme to my. 

čas 11,40… Sme pripravení pokračovať v aktívnom štrajku , pokiaľ by tam neboli čísla, ale boli tam len také prázdne reči ako doteraz……………. http://velkenoviny.joj.sk/…/2016-04-05-noviny-tv-joj.html

blava

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s